Ірина Коляденко. Фото: x.com/wrestling

Українська спортсменка Ірина Коляденко здобула срібло у змаганнях з вільної боротьби на Олімпійських іграх у Парижі.

У фіналі змагань (вагова категорія до 62 кг) 25-річна українка поступилася представниці Японії Мотокі Сакуру, яка знаходиться на другому місці світового рейтингу у цьому виді спорту.

Для Коляденка паризька Олімпіада стала другою у кар'єрі. На іграх у Токіо спортсменка виборола бронзу.

Раніше ми писали, що народний депутат із "Слуги народу" та спортсмен Жан Беленюк став бронзовим призером Олімпіади-2024 у греко-римській боротьбі у ваговій категорії до 87 кг. Його суперником у протистоянні за бронзову медаль був поляк Аркадіуш Кулініч. Цей поєдинок став для нардепа останнім, оскільки Беленюк зняв борців після перемоги. Цей жест у борців означає завершення спортивної кар'єри.

Також ми повідомляли, що український боксер Олександр Хижняк узяв золото на Олімпіаді у Парижі. Він здобув перемогу в бою проти 24-річного чемпіона світу із Казахстану Нурбека Оралбая.

Головні новини, фото та відео публікуються у нашому Telegram-каналі.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, рекомендуємо завантажити наші програми в AppStore та Google Play.